Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #44

Top 5 filmových trailerů týdne #44

Další trailery jsou tu! Dnes nás čeká nabušený trailer na novou bondovku, trocha politiky, ale nebude chybět ani akce. Takže žádné okecávání, jdeme na to.

Zdá se, že syn Davida Cronenberga svého tátu nezapře. Přináší nám totiž zvláštní sci-fi, kde jistá společnost dokáže lidem implantovat čip a než se nadějete, je z vás vrah. Pokud potřebujete někoho zabít, stačí mít dostatek peněz. V hlavní roli uvidíme Seana Beana a něco mi říká, že tu zase umře.

V roce 2017 vznikl krátký horor o monstru, které se projevuje prostřednictvím mobilních telefonů. O letošním Halloweenu se dočkáme celovečerní verze a vypadá to, že se bude čeho bát.

Film s tak trochu dokumentárním nádechem odhaluje nevyřčený příběh. Když novinář Washington Post jménem Jamal Khashoggi zmizí v Istanbulu, jeho snoubenka a disidenti po celém světě shromáždí stopy vedoucí k jeho vraždě a odhalí něco nevídaného.

Akční film s jednoduchou zápletkou. Přesně to je Doorman. Příběh se točí kolem bývalé členky armády, která po návratu z války hledá klid v New Yorku. Začne tedy pracovat jako recepční v budově, kde bydlí samá smetánka. Jednoho dne sem ale přijde gang, který hodlá všechny okrást a ona je jediná, kdo to může zarazit.

Končit dnes budeme bondovkou Není čas zemřít. Daniel Craig se připomíná s novým trailerem, který je pěkně nabušený. Uvidíme tu i novou agentku s povolením zabíjet a spoustu akce. Tentokrát se bude zachraňovat unesený vědec a hlavní záporák s tváří Ramiho Maleka by měl disponovat jakousi smrtelnou technologií. Agent 007 je zkrátka zpět.

Source :
Vlastní
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X