Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #45

Top 5 filmových trailerů týdne #45

S dalším pátkem přichází i další trailery na filmové novinky. Dneska se můžete těšit na dvě legendární sci-fi, komedii, drama a taky nějakou tu akci.

Začneme legendou, která se již několika filmových zpracování dočkala. Tou nejznámější je asi ta z roku 1984 od Davida Lynche. Nyní přichází nový remake, který by měl mít premiéru v prosinci, pokud koronavirus neřekne jinak. 

U sci-fi ještě zůstaneme. Nebude to sice žádná novinka, ale jedná se o legendární Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem v hlavní roli. Film totiž dostal trochu péče a vychází exkluzivně ve 4K a vy si tak můžete užít detaily Marsu v plné parádě.

Bláznivé komedie Adama Sandlera mám rád, sice to nejsou, bůh ví, jaké filmové počiny, ale člověk u toho docela dobře vypne. Nyní se na nás chystá další taková komedie, vyprávějící o chlapíkovi jménem Hubie, který nadevše miluje Halloween. Většina lidí se mu směje a nikdo ho nebere vážně. Jenže letošní Halloween se všechno změní, ve městě se totiž dějou pěkně divné věci a zdá se, že Hubie je jediný, kdo to může vyřešit. 

Od komedie přejdeme k dramatu režisérky Chloé Zhao Nomadland. Film vypráví o šedesátileté ženě, která během ekonomické krize přišla o všechno. Rozhodne se tedy vydat na západ a zkusit své štěstí jako moderní nomád. 

Nakonec tu máme akční komedii, ve které dva staří filmový producenti kvůli svému filmu zadluží. Problém však je, že peníze nedluží bance ale nebezpečnému gangsterovi. Vymyslí tedy společně se svým hereckým parťákem pojišťovací podvod, který ovšem nevyjde. Najednou jim všem jde o život a začíná pěkně nebezpečná jízda. 

Source :
YouTube
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X