Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #5

Top 5 filmových trailerů týdne #5

Týdny plynou jako voda a tak tu máme opět poslední pracovní den týdne. Podíváme se, co nového se nám urodilo na poli filmových trailerů, kde nás tentokrát čeká výlet do džungle, mluvící zvířata a nějaké to drama.

Dwayne Johnson, nebo-li The Rock, skáče z role do role a je v Hollywoodu na roztrhání. Nyní se na nás chystá v dobrodružném filmu s názvem Jungle Cruise. Sekundovat mu bude Emily Blunt, která chce najít v Amazonském pralese prastarý strom, který má kouzelné účinky a právě Johnson jí bude dělat průvodce. Celý film je inspirovaný slavnou atrakcí z Disneylandu se stejným názvem. Vypadá to tedy na podívanou pro celou rodinu.

Jako druhý film tu dnes máme remake filmu o doktorovi, který umí mluvit se zvířaty. Každý asi zná moderní verzi s Eddiem Murphym, ani on však nebyl první. Původní film Doctor Dolittle se totiž datuje do roku 1967 a z něho vychází i nový film. V hlavní úloze uvidíme Roberta Downeyho Jr., který si po dlouhé době střihl jinou roli, než Iron Mana.

Disney pokračuje v předělávání svých klasických animáků do hrané podoby. Dalším takovým bude Lady a Tramp, kde se jedná o příběh pouličního psa a spanilé fenky, kteří propadnou lásce. Doufám, že nebude chybět legendární scéna se špagetami. Film tentokrát nepůjde do kin, ale bude exkluzivně pro streamovací službu Disney+.

Jako další tu máme drama Bombshell, které je inspirované skutečnou událostí. Film nám ukazuje, jak to před pár lety chodilo v televizní stanici Fox. Tehdejší ředitel Rogen Ailes si do svého programu zařadil i několik žen, které sexuálně obtěžoval. Ty si to samozřejmě nenechaly líbit a ředitele zažalovaly. Hlavních rolí se ujmuly Margot Robbie, Charlize Theron a Nicole Kidman.

Jako poslední tu máme film, který vzniká exkluzivně pro Amazon. Na svědomí ho má Scott Z. Burns, který má zkušenosti se psaním scénářů například k Bournovu mýtusu, nebo nebo Vedlejším účinkům. Nyní si chtěl vyzkoušet, jaké to je sedět na režisérské židli a tak vznikl film The Report. Ten se odehrává krátce po 11. září 2001. Americká vláda chce stůj co stůj dostat odpovědné lidi k soudu a nebo jim alespoň dopřát nějaké to olovo do hlavy. CIA se ale zdá býti bezradná a tak při vyslýchání zajatců využije všechny možné prostředky. Na bezbolestnou metodu to však nevypadá.

Source :

YouTube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X