Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #6

Top 5 filmových trailerů týdne #6

Je tu opět pátek a my se dnes se podíváme do daleké galaxie a zabijeme brutálním způsobem pár lidí, abychom ke konci našli tu pravou lásku.

Všichni fanoušci na tuhle chvíli čekali. Konečně zde máme plnohodnotný trailer na devátou epizodu Star Wars: Rise of Skywalker. za sebe mohu říci, že tohle se mi líbí mnohem více, než to co jsme mohli vidět před měsícem. Vypadá to na skvělé zakončení ságy a režisér J. J. Abrams opět ukázal, že ve sci-fi žánru je jako doma.

Z vesmíru se podíváme směrem ke komiksu. Takových filmů není nikdy dost a navíc zde hraje Vin Diesel. Bloodshot bude brutální podívaná o vojákovi který umřel, ale byl přiveden zpět aby sloužil jako ultimátní zbraň. To se mu samozřejmě nelíbí a tak nás čeká velká řežba. Jo a abych nezapomněl, zabili mu ženu, takže tu bude i nějaká ta pomsta.

Hororů není nikdy dost a i já se občas rád bojím. Antlers vypadá velice dobře. V traileru navíc padne jen jedno jediné slovo, ale napětí by se v něm dalo krájet. Malý chlapec zde sbírá mršiny a jiné pochutiny, aby vždy nakrmil cosi, co žije na půdě. Na filmu spolupracoval i Guillermo del Toro, kterému hororový žánr není vůbec cizí, takže bychom se mohli opravdu bát.

Dále tu máme historické drama, ve kterém září mladá hvězda Timothée Chalamet. Hraje zde Jindřicha V., který má být po smrti svého bratra korunován králem. Navíc se musí ve svých dvaceti letech postarat o celou Zemi, která je na pokraji války s Francií. Obsazení doplňuje Robert Pattinson, který čím dál víc ukazuje, že umí hrát a není jen třpytící se upír.

Na konec je tu nějaká ta romantika, u které si určitě pobrečíte. Už u sledování traileru jsem měl na krajíčku. Scarlett Johansson a Adam Driver ztvárňují postavy Nicole a Charlieho, kteří se rozvádějí. Kdysi byla jejich láska obrovská, ale to vyprchalo. Jak se postupně odlučují, odhalují v sobě temnou stránku a musí se vyrovnat sami se sebou. Pokud tedy chcete romantiku říznutou dramatem, je Marriage Story přesně pro vás.

Source :
YouTube
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X