Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #7

Top 5 filmových trailerů týdne #7

Pravidelná dávka filmových trailerů je tady! Čeká nás ultimátní herní dobrodružství, nějaká ta akce a přijde i Zaklínač. Pohodlně se tedy usaďte, jdeme na to.

Pokud jste si podle prvního traileru stejně jako mysleli, že třetí Jumanji bude pořád to samé, šeredně jste se mýlili. Tohle je opravdu “Next Level”. Čeká nás nové prostředí, sníh, poušť a celkově nové dobrodružství. Navíc dvě postavy jsou staříci, kteří nemají moc ponětí, o co ve hře jde. Tohle bude super popcornová podívaná, která vám zkrátí čekání na Vánoce.

Co se stane když na Manhattanu zabijí dva policisty? Samozřejmě je potřeba uzavřít všech 21 mostů, které na ostrov vedou. Vyšetřování se ujímá detektiv, který má za sebou pár problémů a tohle by mu mohlo napravit kariéru. Začíná tedy hon na vraha, ale není to tak jednoduché. Postupně se odkrývá, že to nebyla jen obyčejná vražda a spoustu policistů tu v něčem jede. Hlavní role se ujal Chadwick Boseman, kterého můžeme znát jako Black Panthera ze stejnojmenného filmu od Marvelu.

Nenávist je vlastně předělávkou předělávky. Původně japonský horor dostal celkem tři americké remaky, aby nyní dostal kompletní restart. Opět tu máme starou strašidelnou usedlost, do které když vstoupíte, nečeká vás nic dobrého. Je tu totiž duch ženy která prokleje každého, kdo překročí práh. Je to trochu klišé, ale uvidíme, třeba film dokáže překvapit.

Filmy inspirované skutečnými událostmi mám rád a The Aeronauts navíc vypadají moc dobře. Příběh se točí kolem vědce Jamese Glaishera, který chce podniknout let balónem do výšky, kde ještě nikdo nikdy nebyl. Samozřejmě to nemůže zvládnout sám a tak si na pomoc přizve pilotku Amelii Wren. Jejich výlet k nebi se jim ale trochu vymkne z rukou a začne tak boj o holý život. V hlavních rolích se zde ukáže Eddie Redmayne známý z filmu Fantastická zvířata nebo Dánská dívka a Felicity Jones, která si zahrála v Rogue One a Star Wars Story.

Nakonec tu máme fantasy seriál, který pochází z velkolepé produkce Netflixu. Řeč není o ničem jiném, než o Zaklínači. Zřejmě poslední trailer před začátkem seriálu nám odhalil více o příběhu a dokonce se tu mihnou i nějaká ta monstra. Henry Cavill dokazuje, že opravdu četl knihy a roli Geralta bere vážně. Samozřejmě jsou zde vidět i další postavy jako Ciri, Yennefer nebo Myšilov. Seriál bude mít premiéru 20. prosince a čeká nás celkem 8 epizod. Doufám, že se to povede a po třech úspěšných hrách Zaklínač dostane i důstojné seriálové zpracování. Promiňte pane Żebrowski.

Source :

YouTube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X