Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #8

Top 5 filmových trailerů týdne #8

Nová nálož filmových trailerů je tu a dneska to bude pěkně rozmanité. Podíváme se na béčkový horor s Nicolasem Cagem, zavítáme do Miami za Mizery a dveře nám vykopne robotická policie.

Jako první kousek tu máme slibovaný horor s Nicolasem Cagem. Ten zřejmě trpí nějakým prokletím, jelikož občas ukazuje, že hrát umí a občas vypadá jako gumový panák bez emocí. Tady to ovšem vypadá na tu první možnost a i když triky v traileru mohou působit lacině, mohlo by se jednat o dobrou podívanou. Příběh je inspirovaný dílem H.P. Lovecrafta a vypráví o čemsi z vesmíru, co začne otravovat život rodině, která doteď žila prakticky ve snu.

Od hororu do Miami, kde už čekají dva ostřílení policisté z protidrogového. Museli jsme vydržet dlouhých 17 let, než jsme se dočkali třetího dílu Mizerů. Film sice již nerežíruje Michael Bay, ale i tak to vypadá na pořádnou jízdu plnou zbraní, výbuchů a nemístných hlášek. Samozřejmě se vrátili i Will Smith a Martin Lawrence, coby Mike Lowrey a Marcus Burnett.

Co kdyby 4% populace mělo zvláštní schopnosti? Odpověď je, že by z nich rozhodně nebyli hrdinové. Code 8 je původně krátký film z roku 2016, který se nyní dočká celovečerní verze. Jak jsem již zmínil, lidé zde mají schopnosti, ale nežijí život hrdinů, spíše dřou bídu s nouzí. To se však změní a jednomu takovému člověku dojde trpělivost. Začne si peníze obstarávat zločinem, ke kterému využije i své nadání.

Být podnikatelem v padesátých letech nebyl žádný med a když jste navíc černoch, tak už vůbec ne. Jenže naděje umírá poslední a tak si dva černí podnikavci řekli, že posunou svůj byznys na novou úroveň. Aby toho docílili, najmou si bělocha, který bude jen tak naoko řídit jejich firmu. V hlavních rolích uvidíme nestárnoucího Samuela L. Jacksona a Athony Mackieho.

Na konec tu máme romantický film, který vyjde, jak jinak, než na Valentýna. The Photograph vypráví pomocí fotek vztah šťastného páru v minulosti i současnosti. Není to tedy žádná složitá podívaná, ale na večer s přítelkyní to bude dobrá volba a možná pak i zabodujete.

Source :
YouTube
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X