Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #9

Top 5 filmových trailerů týdne #9

Nové filmové trailery jsou tu zase! Dnes se podíváme na hudební vkus Trollů, mrkneme jak se žije houbě pod vodou nebo zodpovíme otázku, jak rychle vlastně běhá ježek.

Jako první se podíváme na druhý díl animovaných trollů, kteří se nyní vydají na světové turné. Zjistí totiž, že nejsou jediní a existuje spousta trollů, kteří uznávají velké množství hudebních stylů. Uslyšíme zde hlasy známých zahraničních hvězd, jako jsou Anna Kendrick, Justin Timberlake, Sam Rockwell, Jamie Dornan, nebo James Corden.

U animáku ještě zůstaneme, protože známý SpongeBob dostal nový film. Přece jen, v kinech se objevil už dvakrát, tak proč to nezkusit potřetí. Podle všeho bychom se měli podívat na úplný začátek, kdy se SpongeBob seznámil s Patrickem a stali se z nich nejlepší přátelé. Čeká na nás spousta vtipů a možná přijde i Keanu Reeves (nečekaně…).

Teď trochu změníme žánr. Podíváme se totiž na život herecké hvězdy Jean Seberg. Ta byla opravdu ženou na svém místě a nebále se ozvat. Podporovala boj za lidská práva a FBI ji dokonce dalo sledovat. Agentka, která má její sledování za úkol postupně zjišťuje, že Seberg potkává jedna katastrofa za druhou a možná chce i spáchat sebevraždu. Hlavní role se ujala Kristen Stewart, pod vedením režiséra Benedicta Andrewse.

Další herní film, další průšvih? Ne tak docela. Tvůrci filmového Sonica totiž poslechli fanoušky a kompletně přepracovali vzhled známého modrého ježka, který předtím vypadal jako dítě v kostýmu. Nyní to ale vypadá, že film by mohl být slušná zábava. Sonic zkrátka potřebuje zachránit svou planetu a proto se musí přesunou na tu naší. Role záporného doktora Robotnika se ujal Jim Carrey, na kterém je vidět, že si roli opravdu užívá.

Posledním dnešním filmem je příběh skutečného moderátora Freda Rogerse. Ten uváděl dětskou show MisteRogers’ Neighborhood, se kterou vyrostla nejedna generace dětí. Rogerse hraje Tom Hanks, který už pár reálných postav ztvárnil. Příběh bude vyprávět o novináři, který má s Rogersem udělat rozhovor a čím více jej poznává, tím více mu to mění život.

Source :
YouTube

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X