Domů » Články » Top 5 filmových trailerů týdne #1

Top 5 filmových trailerů týdne #1

Vítejte v nové rubrice, kde se každý pátek podíváme na shrnutí těch nejzajímavějších trailerů. Co se asi stane, když se v jednom filmu objeví James Bond a Captain America? A co teprve zombie a malé děti? To vše se dozvíte v následujících řádcích.

Jako první tu máme film Le Mans ’66, ve kterém září Christian Bale jako britský závodník Ken Miles, se kterým spojí síly Carroll Shelby, ztvárněný Mattem Damonem. Spolu chtějí postavit u Forda auto, které by porazilo Ferrari v závodě 24 Le Mans v roce 1966. Režie se ujal James Mangold, který má za sebou například snímek Walk The Line nebo výborný western 3:10 Vlak do Yumy.

Říká vám něco jméno Lupita Nyong’o? Tuto herečku můžete znát z úspěšného hororu My a nyní se vrací, aby zabíjela zombie. Ve filmu Little Monsters bude Lupita, coby učitelka bránit své děti před zombie apokalypsou, která jako náhodou zrovna vypukla. Můžeme se tedy těšit na hororovou komedii, kde nebude nouze o černý humor. Film má na starost režisér Abe Forsythe, který prozatím nenatočil žádný velký film, to by se ale mohlo s Little Monsters změnit.

Do třetice tu máme detektivku Na nože, kterou natočil režisér Rian Johnson (Star Wars: Poslední Jedi), jako poctu Agátě Christie. Vyšetřovatel Benoit Blanc, kterého hraje Daniel Craig, zde bude řešit klasickou vraždu ve velkém domě se spoustou lidí. Samozřejmě, že každý je podezřelý a nikdo neopustí dům, dokud tomu Blanc nepřijde na kloub. Celkově je film velmi hvězdně obsazen a kromě Craiga se můžeme těšit na Chrise Evanse, Anu de Armas, Jamie Lee Curtis, Toni Collette, Dona Johnsona, Michaela Shannona, Katherine Langford nebo Jaeden Martell. 

Režisér Vincenzo Natali, který kdysi natočil výborný film Kostka se vrací a spojuje síly s Patrickem Wilsonem, kterého můžete znát ze série filmů V zajetí demonů, aby společně natočili adaptaci knihy Stephena Kinga In The Tall Grass. Zápletka je jednoduchá. Dvojice mladých lidí se ocitne v poli, kde tráva roste tak vysoko, že přes ní není nic vidět. Najednou se však začne ozývat dětský pláč a dvojice se rozhodne za pláčem jít. To se však ukáže jako špatný nápad, protože v trávě se něco skrývá. Film vznikl pod hlavičkou Netflixu, takže budete bát jen doma a nemusíte trpět v kině.

Jako poslední je tu film Dark Waters od Todda Haynese, který je inspirovaný skutečnými událostmi. Mark Ruffalo po dlouhé době nehraje Hulka, ale právníka Roberta Bilotta zaměstaného v chemické továrně, kde je určitě možnost se tím Hulkem stát. Každopádně továrna znečišťuje prostředí a došlo zde i k záhadným umrtím. Bilott se tedy rozhodne proti továrně vystoupit a to i za cenu své kariéry.

Source :
YouTube
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X