Domů » Články » Total War: Arena zahájil otevřený betatest. Potrvá až do pondělka

Total War: Arena zahájil otevřený betatest. Potrvá až do pondělka

Pro stratégy, kteří mají o víkendu něco volna

Creative Assembly společně s Wargaming Alliance oznamují start prvního otevřeného beta víkendu ve hře Total War: Arena. Všichni, kteří nebyli součástí uzavřené bety a ještě si chystanou novinku nevyzkoušeli, mají nyní jedinečnou šanci.

Otevřená beta Total War: Arena začala právě dnes a skončí v pondělí 6. listopadu v 7 ráno. Pokud se chcete vrhnout na bojiště, stačí mít účet Wargaming.net. Můžete si vybrat hned mezi třemi historickými frakcemi – Římany, Řeky a barbary – změřit síly s nepřátelskými armádami na jedné ze tří map. Hra současně obsahuje patch 2.2, který odemkl postavu římského diktátora Sully.

„Jsme nadšeni, že můžeme hráčům přinést Total War: Arenu v otevřené betě. Je to fantastická příležitost pro nové i starší hráče, aby si vyzkoušeli všechny novinky. Těšíme se také na jejich reakce, abychom hru společně udělali ještě lepší,“ říká šéfproducent hry ve Wargaming Alliance Sergej Laptenok.

Klienta si můžete stáhnout na stránkách hry. Oproti hlavním dílům této strategické série nejsou HW nároky tak vysoké na na disku vám sežere jen 7 GB místa.

Čtěte také: REPORT – Jak vypadal Game On ve znamení Total War: Warhammer 2?

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=dUVYRCgcK6Q” /]

Source :

Tisková zpráva, (redakčně upraveno)

X