Total War: Shogun 2 – DLC Fall of Samurai se stalo samostatnou hrou(1 minuta čtení)

Série Total War je jednou z hlavních značek strategického žánru, která začala právě na japonských ostrovech hrou Shogun: Total War. DLC Fall of Samurai k druhému dílu Total War: Shogun 2 nyní vývojáři pasovali na samostatnou hru.

Dění Fall of Samurai je zasazeno do poloviny devatenáctého století, kdy do Šógunátu Tokugawa začaly po dlouhé izolaci vnikat vnější vlivy. To v praxi znamenalo, že Američané připluli s (na tu dobu) moderní armádní technikou a Japonsko se začalo obracet vzhůru nohama. V rámci Total War: Shogun 2 toto DLC představilo pád Tokugawské říše, zatímco základní hra ukázala její vznik. Vývojáři Creative Assembly vyhodnotili rozšíření natolik zajímavé, že z něj nově udělali samostatnou hru s názvem Total War Saga: FALL OF THE SAMURAI. Toto DLC se tak zařadilo do rodiny ság, vedle například Total War Saga: THRONES OF BRITANNIA. Samostatnou hru je již teď možné zakoupit na Steamu, a DLC dosavadních vlastníků bylo zdarma převedeno do podoby ságy. Rozhodnete se bojovat za stranu nekompromisního pokroku, nebo zůstanete oddání tradičním hodnotám?

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na