Domů » Články » Herní novinky » Total War: Warhammer 2 oficiálně oznámen. Hned schytal kritiku od hráčů

Total War: Warhammer 2 oficiálně oznámen. Hned schytal kritiku od hráčů

Je na čase znovu popadnout válečné kladivo

Loňský Total War se poprvé v rámci série podíval jinam než na notoricky známá historická bojiště. Warhammerovská odbočka dopadla dle očekávání dobře a dočkala se několika menších i macatějších přídavků. V posledních několika dnech ale byla pozornost hráčů přesměrována na odhalení dalšího dílu této letité strategické série.

Jakmile skončil odpočet na oficiálních stránkách hry, z mlhy vykouklo pokračování Total War: Warhammer 2, na němž opět dělá Creative Assembly ve spolupráci s Game Works. Společně s odhalením přišel i cinematic trailer a několik zajímavých informací.

Houževnaté trpaslíky a hnijící nemrtváky tentokrát nečekejte. Hra se bude odehrávat na Novém světě, kontinentu na západ od první hry, kde mezi sebou bojují Stanni (tamější ještěroidi), Temní i Vznešení elfové. Do šarvátky by se měla připojit i další, dosud neoznámená rasa – krátký záběr na krysu v závěru videa naznačuje, že se možná dočkáme chlupatých Skavenů.

Oznámení kupodivu doprovázela nemalá vlna nevole. Ke třem milionům dislajků jako v případě Call of Duty: Infinite Warfare má trailer ke strategické novince od Creative Assembly naštěstí daleko, i přesto je z reakcí herní komunity vidět určité zklamání. Hráčům především vadí malá prodleva mezi warhammerovskými díly, navíc očekávali regulérní historický přírůstek do série.

Zas tak černě to ovšem nevidíme. Vývojáři na sociálních sítích pro jistotu znovu potvrdili, že tradiční historický díl Total Waru je v produkčním inkubátoru. Druhého dílu warhammerovské odbočky se dočkáme ještě letos, přesné datum zatím není známo.

Čtěte také: Původní Starcraft je nyní zdarma ke stažení. Otestujte ho

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=IMigA-7oudA”/]

0 0 vote
Article Rating
Source :
1 Komentář
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
scobra1cz
scobra1cz
3 let před

Tak ono je to spíš jen nešťastně pojmenované rozšíření. Lidi nadávají dřív, než si vůbec přečtou, jak to s tou dvojkou Sega vlastně myslí.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X