Domů » Články » Towerlands je nové RPG s prvky tower defence na mobilní zařízení

Towerlands je nové RPG s prvky tower defence na mobilní zařízení

Novinka od studia Black Bears Games je zasazena do klasického žánru tower defense roleplay se strategickými prvky. Kromě bojové věže budeme mít na starost prosperitu celého království. 

V roli pána dávného území máme za úkol ochránit naši vesnici za pomoci bitevní věže. Naše obranná linie bude ze začátku sice úměrná našim nelichotivým, ekonomickým možnostem, postupem času a s rostoucím věhlasem se ale budeme dostávat ke stále lepší výbavě. Kromě budování naší obrany se budeme starat také o ekonomiku naší krajiny a co je důležitější, rekrutovat vojáky, kteří budou bojovat za naši věž v první linii, zatímco jim poskytneme palebnou podporu. Čím silnější království postavíme, tím budeme mít silnější jednotky, silnější artilerii na naší bojové věži a samozřejmě také obtížnější nepřátele. Ve hře najdeme jednotlivé výzvy na světové mapě, skrze kterou si prorazíme cestu za dalším dobrodružstvím. Hra je dostupná na Google Play i App Store.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X