Tradice pokračuje. Blizzard vydává nového charitativního mazlíčka!(1 minuta čtení)

Přispějte na dobrou věc s Blizzardem a jeho letošním vánočním charitativním mazlíčkem…

Když na nás poprvé ze startovního okna Battle.netu vykouklo virtuální koťátko Mischief a následně také jeho plyšová verze na Blizzard Gear Storu, okamžitě jsme se do tohohle boje Blizzardu za dobrou věc zamilovali! Minulý rok jsme tedy obratem pořizovali lištičku Shadow a letos už se za námi po Orgrimmaru prohání malý yeti Whomper! Tohohle extrémně roztomilého chlupáče pořídíte za 10 euro zde, přičemž celou částku z každého nákupu Blizzard až do 31. prosince tohoto roku věnuje dobročinné organizaci Code.org.

No a stejně jako loni a předloni si můžete na Blizzard Gear Storu pořídit také jeho plyšovou variantu! Ta vás vyjde na 30 euro, které po odečtení výrobních nákladů taktéž půjdou této organizaci. Pokud jste tedy fanoušky MMO World of Warcraft nebo někoho takového znáte a chcete mu udělat radost, teď máte skvělou možnost a navíc přispějete na dobrou věc!

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na