Domů » Články » Herní novinky » Trailer a datum vydání Middle-Earth: Shadow of Mordor

Trailer a datum vydání Middle-Earth: Shadow of Mordor

Zrada. Intriky. Frodo. Glumovy koule. Dobře, poslední dvě zmíněné věci na nás v Middle-Earth: Shadow of Mordor nečekají, nicméně zrady a intrik si v tolkienovském univerzu užijeme více než dost. Prozrazuje to nejnovější příběhový trailer.

Nazgůlové, ty nejtemnější potvory, které kdy spatřily světlo světa, vyvraždili celou rodinu hlavního protagonisty Taliona včetně jeho samotného. Ten se však díky nazghůlským silám dostává zpátky mezi živé, aby vykonal svoji krvavou omertu. V boji proti Mordoru by mu měly pomoci právě síly, které si vyzískal na své cestě do záhrobí (ne, že by to nepřípomínalo Harryho Pottera a Voldemortovu snahu o jeho zavraždění).

Možná se nejedná o ten nejoriginálnější příběh, nicméně jakožto fandové Tolkiena uvítáme každé rozšíření příběhů ze Středozemě. Krom toho, tolkienův svět kromě Gandalfa žádný jiný comeback za záhrobí nepamatuje.

Společně s příběhovým trailerem vývojáři uvolnili i datum vydání. To je stanoveno na 7. října tohoto roku a již tradičně bude hra okupovat pětici last i current-gen platforem – PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3 a Playstation 4.

Pakliže byste o hru měli zájem, je možnost si ji předobjednat. V tom případě dostanete speciální Dark Ranger bonusový balíček obsahující challenge mód nazvaný Test of Power a kostým Temného hraničáře, což je mimochodem právě povolání Taliona.

X