fbpx

Trailer k filmu Star Wars: The Force Awakens vypadá božsky

Zvuk svištění TIE Fighterů nám nahání husinu.

Povětšinou zde píšeme o filmech s herní předlohou, ale zde uděláme výjimku. Na Star Wars: The Force Awakens se těšíme jako na dlouho na žádný film, a nejnovější trailer nás utvrdil v tom, že se zřejmě netěšíme zbytečně.

Podpis J. J. Abramse jde více než znatelný, ale rozhodně není na škodu. Jestli nás něco ale nejvíce nadchlo na tomhle dvouminutovém traileru, nejspíše bychom vybrali přestřelku X-Wingů a TIE Fighterů. Zvuky použili filmaři původní, což nás nesmírně těší.

Vůbec celý kabátek sedmé epizody Star Wars na nás působí líbivě a svěže, nejvíce se však těšíme na pokračování zdánlivě dokousnutého průběhu z původní trilogie. Nejmilejší je, že Harrison Ford vypadá stále fit! Snad bude opět střílet první.

Síla se v tuzemských kinech probudí již na konci roku, tedy 17. prosince. Lístky na půlnoční premiéru jsou téměř pryč, tak mákněte!

Viet Tran
Moravák a Asiat v jednom exkluzivním balení, oběť záchvatů kreativity a grafomanství. A prokrastinace. Twitter: @MarekTV. Blog (zatím neaktivní): Tranuju.cz