Domů » Články » Trailer ke Call of Duty: Infinite Warfare překročil 1 milion dislajků

Trailer ke Call of Duty: Infinite Warfare překročil 1 milion dislajků

Díky tomu se dostal mezi 10 nejnenáviděnějších videí na Youtube a po žebříčku i nadále stoupá na vyšší příčky.

Velká skupina hráčů si už několik let si stojí za názorem, že se série Call of Duty posouvá až moc daleko do budoucnosti. Není tedy divu, že se při oficiálním odhalení nejnovějšího dílu s podtitulem Infinite Warfare objevila vlna nevole. Že bude ale takto silná, nemohl čekat skoro nikdo.

Trailer během týdne sice nasbíral přes 14 milionů zhlédnutí, ovšem skoro 1,3 milionu dislajků od nespokojených hráčů. Oproti tomu se trailer na vesmírnou akci líbil “jen” 240 tisícům lidí. Konkurenční Battlefield 1 oproti tomu nasbíral během několika dnů přes 22 milionů zhlédnutí a milion lajků.

Díky tomu se trailer na Call of Duty: Infinite Warfare dostal mezi TOP 10 nejméně oblíbených videí na Youtube. Během psaní tohoto článku se nachází na 5. místě a jen těsně vede před videoklipem Wrecking Ball od Miley Cyrus.

S touto rychlostí ale nebude trvat moc dlouho a trailer se dostane mezi první tři videa. Activision tuto vlnu nevole údajně už musel řešit i se svými investory. Pokud vám ale futuristické zasazení nevadí, hra vychází 4. listopadu na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Source :

vg247.com

X