V traileru pro nový South Park není nouze o prdy a vražedné křečky(1 minuta čtení)

„When the money goes, the raping starts. Women are helpless... without the Coon.“

Marvel se honosí svým slušně rozjetým filmovým univerzem, DC si honí triko se smutným Instagram filtrem, oba giganti jsou ale krátcí na plány Erica Cartmana. Alter ego prostořekého školáka The Coon má totiž svou frančízu přesně rozepsanou na dalších 20 let. Jeho plány ale rychle naruší občanská válka, která rozjede South Park: The Fractured But Whole.

Nebyl by to South Park, kdyby se do konfliktu nepřimíchaly nepříjemně hlasité prdy. Stejně jako naši hrdinové ale doznali super vylepšení, místo běžných útoků z minulého dílu je naše hlavní postava použije k zastavení času. Zda by časové prdy byly výhodou nebo prokletím ve skutečném životě, se stále rozhodujeme.

Superschopnosti ale nejsou jediným trumfem, který má South Park: The Fractured But Whole v rukávu. Od vydání posledního herního zpracování v roce 2014 byly odvysílány dvě seriálové série, ze kterých může nový počin od Ubisoftu čerpat. Vedle starých hrdinů a jejich „smrtících“ křečků se díky tomu objeví třeba PC Principal.

South Park: The Fractured But Whole se zatím rýsuje jako perfektní pokračování už tak skvělé herní adaptace. Za scénářem opět stojí tvůrci seriálu Matt Parker a Trey Stone, o vysokou kvalitu drsného humoru tedy nemusíme mít strach. Datum vydání je stanoveno na začátek roku 2017, do městečka South Park se tedy vrátíme do konce března.

Čtěte také: Gamescom 2016: V novém South Parku vám pomohou v boji prdy i prostředí

Source :

polygon.com

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na