Domů » Články » Třetí kapitola Hearthstone Galakrond’s Awakening je online

Třetí kapitola Hearthstone Galakrond’s Awakening je online(1 minuta čtení)

Rozšíření Galakrond’s Awakening se blíží ke svému příběhovému konci. Předposlední kapitola s podtitulem Air Battle Over Dragonblight byla spuštěna a poslední kapitoly se dočkáme již příští týden. 

Nové rozšíření nám přináší dvoudílnou kampaň. Jádro příběhu je obalené sporem mezi zločinnou organizací E.V.I.L., vedenou arci loupežníkem Rafaamem a spolkem dobrodruhů League of Explorers. Obě uskupení se věnují archeologii a zatímco League of Explorers se památky snaží zachovat dalším generacím, zájem E.V.I.L. spočívá v obohacení se získáním artefaktů. První část kampaně nám nabídne práci pro E.V.I.L. a můžeme v ní získat čtveřici karet. Jednu neutrální a po jedné pro huntera, rogua a warriora. U League of Explorers neutrální legendární kartu a opět po jedné pro huntera, priesta a paladina. Čtvrtá a zároveň poslední kapitola s názvem Shadow in Dalaran přijde na naše zařízení již příští úterý. Pokud Hearthstone nemáte, můžete jej zdarma stahovat na Google Play či App Store nebo na oficiálních stránkách pro desktop.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X