Domů » Články » Třetí kapitola Hearthstone Galakrond’s Awakening je online

Třetí kapitola Hearthstone Galakrond’s Awakening je online

Rozšíření Galakrond’s Awakening se blíží ke svému příběhovému konci. Předposlední kapitola s podtitulem Air Battle Over Dragonblight byla spuštěna a poslední kapitoly se dočkáme již příští týden. 

Nové rozšíření nám přináší dvoudílnou kampaň. Jádro příběhu je obalené sporem mezi zločinnou organizací E.V.I.L., vedenou arci loupežníkem Rafaamem a spolkem dobrodruhů League of Explorers. Obě uskupení se věnují archeologii a zatímco League of Explorers se památky snaží zachovat dalším generacím, zájem E.V.I.L. spočívá v obohacení se získáním artefaktů. První část kampaně nám nabídne práci pro E.V.I.L. a můžeme v ní získat čtveřici karet. Jednu neutrální a po jedné pro huntera, rogua a warriora. U League of Explorers neutrální legendární kartu a opět po jedné pro huntera, priesta a paladina. Čtvrtá a zároveň poslední kapitola s názvem Shadow in Dalaran přijde na naše zařízení již příští úterý. Pokud Hearthstone nemáte, můžete jej zdarma stahovat na Google Play či App Store nebo na oficiálních stránkách pro desktop.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X