Domů » Články » Herní novinky » Tři platformy a tolik dat vydání. Udělejte si jasno v tom, kdy si budete moct stáhnout nový Battlefield!

Tři platformy a tolik dat vydání. Udělejte si jasno v tom, kdy si budete moct stáhnout nový Battlefield!

Battlefield 5 se již brzy objeví na našich herních miláčcích, někteří z nás si však budou muset počkat o něco déle než jiní….

Všichni už pomalu stříháme kalendáře, abychom co nejdříve mohli očekávanou hru Battlefield 5 stáhnout do svého PC, PlayStationu 4 či Xboxu One. Není to však tak jednoduché, jak by se mohlo na první mrknutí přes mířidla zdát. EA totiž bude jeho stažení umožňovat postupně dle toho, jakou platformu a edici hry vlastníte. Začít sosat data tedy budete moct následovně:

  • Na PC si budete moct Battlefield 5 stáhnout 7. listopadu od 14:00 bez ohledu na verzi hry.
  • Na Xbox One si můžete Battlefield 5 stáhnout už nyní bez ohledu na verzi hry.
  • Na PS4 si budete moct Battlefield 5 stáhnout 13. listopadu od 12:00 v případě Deluxe edice, zatímco standardní edici budete moci do vašich čipešků nasosat až 18. listopadu ve stejný čas.

Samotné spuštění hry pak proběhne na dvě etapy. Majitelé Deluxe edice si tak budou moct spustit hru již 15. listopadu, zatímco jejich chudší kamarádi si zahrají až 20. listopadu bez ohledu na platformu.

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X