Domů » Články » Herní novinky » Monster Hunter: World – Trial verze hry již nyní na konzoli PlayStation 4

Monster Hunter: World – Trial verze hry již nyní na konzoli PlayStation 4

Hru Monster Hunter: World si již zahrálo dvanáct miliónů lovců a čísla stále stoupají. Capcom ale neusíná na vavřínech a po oznámení nové expanze Iceborne přináší na PlayStation 4 trial verzi hry.

V této zkušební verzi si budete moci vyzkoušet lovit různé potvory až do úrovně Hunter Rank 4. Poslední úkol, za který se již nedostanete nese název Tobi-Kadachi. Měli byste tedy mít dostatek času si hru pořádně osahat a zjistit, jestli je to váš šálek kávy. Navíc je momentálně hra na PlayStation Store ve slevě, takže to ani nezatíží vaši peněženku.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=OotQrKEqe94″ /]

Pokud se po trial verzi rozhodnete hru zakoupit, můžete plynule navázat, kde jste skončili. Není tedy třeba opakovat dlouhý úsek hry, což je určitě výhoda. Spolu se zkušební verzí hry přichází i event Arch-Tempered Nergigante, kterým projdou jen ti největší lovci a navíc je to poslední rozšíření před tím, než se dočkáme mrazivé expanze Iceborne, o které jsme vás již informovali. Nový obsah je dostupný pro Xbox One a PlayStation 4. PC hráči si zatím musejí počkat, stejně jako ti Xboxoví, na trial verzi hry.

Ta je zatím dostupná jen pro PlayStation 4 a to do 20. května.

X
X