Ubisoft představil Trials Rising. Okamžitě spustil přihlášky do uzavřené bety

Vrum vrum

Určitě si pamatujete na doby, kdy jste hráli závodní hry s motorkami na mobilech nebo v prohlížeči. Právě z těchto zážitků se zrodila série Trials, která tyto hry povznesla na vyšší, trošku bizarnější úroveň. A dalším evolučním článkem se stal Trials Rising.

Vývojáři ze studia Red Lynx tak navazují na populární Trials Fusion, kterého jsme se dočkali v roce 2014. Předloni přišla i odbočka z ujeté série Blood Dragon, ale plnohodnotného nástupce se dočkáme až v únoru 2019 na PC, PS4, Xbox One a také Nintendo Switch.

Opět se dočkáme jednoduchých závodů, avšak společně se schopnostmi hráče poroste i obtížnost úrovní. Kromě oficiálních map se dočkáme přívalu komunitních výtvorů, pro které vývojáři připravili zbrusu nový editor.

Velkou novinkou bude mód Tandem Bike. V něm se dva hráči budou dělit o řízení jediné motorky a podle vašich kamarádů se buď dočkáte super zážitků, nebo velmi bolestivých chvil. Každopádně jde o zajímavý přídavek.


Již nyní se můžete přihlašovat do uzavřené bety na PC, PS4 a Xbox One. Datum konání zatím stanoveno nebylo, vývojáři ale slibují, že se jí dočkáme do konce roku. Pro přihlášení stačí přejít na oficiální stránku hry (které aktuálně moc nefungují).

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále (a klidně dejte follow, ať vám nic neunikne). Konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Bethesda konečně odhalila The Elder Scrolls VI. Hra ale vyjde až na další generaci konzolí

Zdroj:

Tisková konference Ubisoftu

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.