Domů » Články » Herní novinky » Trine 4: Nový díl série se navrátí k 2.5D a přijde s novou kolekcí

Trine 4: Nový díl série se navrátí k 2.5D a přijde s novou kolekcí(1 minuta čtení)

Už je tomu bezmála 10 let od doby, kdy jsme se poprvé setkali s tajemnou zlodějkou Zoyou, důmyslným kouzelníkem Amadeem a svérázným rytířem Pontiem v prvním díle série Trine, z dílny vývojářského studia Frozenbyte.

Zatímco třetí díl nám přinesl vcelku neúspěšnou inovaci 3D zobrazení, nejnovější díl se vrací ke kořenům 2.5D.

Je to pár dní, co se na internetu objevil nový trailer, ve kterém se nám představují naši známí hrdinové z pohádkového světa kouzel a magických stvoření. V nejnovějším dobrodružství by mělo být hlavním cílem najít a zachránit ztraceného prince Selia. Cestu jim budou komplikovat různorodé hádanky, pohádkové nestvůry a jiná nebezpečenství.

Trine 4: The Nightmare Prince bude nabízet lokální i online kooperaci až pro čtyři hráče. Tím vyvstává otázka – přidá se k naší tříčlenné partě někdo další? Mělo by se nám také dostat rozsáhlého stromu schopností a zbrusu nového soubojového sytému.

Společně s Trine 4: The Nightmare Prince vyjde i Trine: Ultimate Collection, která bude obsahovat všechny díly, včetně nejnovějšího čtvrtého společně s digitálním soundtrackem, přebalem a mapou posledního dílu.

Hra vyjde na podzim tohoto roku, a to na platformy Nintendo Switch, Microsoft Windows, Linux, Xbox One a PlayStation 4.

X
X