Trine: Ultimate Collection – Majitelé Nintenda Switch se dočkali balíčku všech čtyř her(1 minuta čtení)

Dosud jste si na Nintendo Switch mohli pořídit pouze první a druhý díl Trine série, to se ale vydavatel Modus Games rozhodl změnit a na přenosnou konzoli konečně portnul i Ultimate Collection, která je již dostupná na PlayStation 4 a Xbox One.

V krabičce kromě všech čtyř her na jedné cartridgi najdete i kód ke stažení oficiální soundtracku z her, mapu z Trine 4 a digitální art book. Pokud si předobjednáte Trine: The Ultimate Collection nebo Trine 4, navíc dostanete i látkový plakát na zeď a bonusový obsah do hry. Obě hry si můžete objednat na oficiálních stránkách. Kromě toho Modus Games oslavují i 10. výročí série Trine soutěží, ve které můžete vyhrát PlayStation 4, Xbox One nebo Nintendo Switch včetně Ultimate Collection. Soutěž však není dostupná v České republice, máme tedy bohužel smůlu.

Na Trine: Ultimate Collection si budeme muset počkat až do podzimu roku 2019.

Source :

Destructoid

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.