Domů » Články » Zajímavý projekt: Trip 1907 – Forbidden Mine

Zajímavý projekt: Trip 1907 – Forbidden Mine(4 minuty čtení)

Pokud jste příznivci únikových her, je dnešní tip pro vás jako stvořený. Příběh knižní hry Trip 1907: Forbidden Mine je skryt za více než čtyřiceti hádankami, které čekají jen na vás.

Nortonský důl byl v roce 1890 zavřen kvůli záhadnému mizení horníků. V září roku 1907 do dolu sestoupili pracovníci ruské důlní společnosti s cílem proniknout až do šestého patra, známého jako Zlaté. Výprava byla předčasně ukončena sérií zvláštních incidentů, následovaných zemětřesením a sesuvem půdy, po němž zůstala malá skupina horníků uvězněna v temných chodbách. Když se po čtyřiceti čtyř dnech na místo dostal záchranný tým, nenašel nic než černou knihu, zápisník jednoho z pohřešovaných. Možná by se záhada vyřešila, kdyby záchranáři nezmizeli brzy po vystoupení na povrch. Od té doby se deník tu a tam objeví na prahu domu lidí po celém světě. 

V knize najdeme nejen plno hádanek a rébusů, ale i ručně kreslené ilustrace. Hráči musejí odkrýt každou kapitolu příběhu a výsledek pak zadat a ověřit na Trip1907.com, kde pomocí speciálního kódu také uloží svůj postup. Co vše je potřeba k dohrání hry? Postačí tužka, zařízení připojené k internetu a nůžky. Nebojte se, svoji kopii Tripu 1907 nebudete muset ničit, tvůrci vám dají k dispozici digitální kopii puzzlů, kterou si budete moci vytisknout a knihu tak ušetřit. 

Trip 1907 – Forbidden Mine není první hrou, kterou designér Giorgos Kiafas vytvořil, a tak nasbírané zkušenosti využil ke zdokonalení herního zážitku. Na jednotlivé strany knihy přibyly „pečetě“, odlišující stránky s rébusy od těch příběhových. Kromě přidání již zmíněných kódů pro ukládání postupu byl vylepšen web hry, který je nyní rychlejší a bez nutnosti registrace. 

Pokud vás projekt zaujal, zde najdete více informací a také to, že na jeho podpoření máte čas do 15. prosince.

Source :
Tereza Chvostová
Written by
Šílená Twitch moderátorka, cosplayerka, sběratelka všemožného harampádí a zbrklé střevo.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X