Domů » Články » Turnaj The International 2019 v Dota už je tady!

Turnaj The International 2019 v Dota už je tady!

Pro ty, kteří ještě neví o co jde, je to nejen největší Dota 2 turnaj, ale vůbec největší turnaj ze všech odvětví esportu. Každý rok tento turnaj překonává rekordy v celkovém prizepoolu a sledovanosti (letos je to už více než 33 milionů dolarů).

Jediný Fortnite byl schopný rozdat na jednu osobu víc peněz, ale ne na dlouho. Díky crowdfundingu se celkový prizepool TI zvýšil natolik, že za první místo se rozdává více než 15 milionů dolarů.

Jedná se tedy o jednu z největších esportových událostí roku u které nesmíte chybět a díky skupině lidí kolem poKa ani nebudete! Připravují totiž pro vás v Česku jedinečnou akci zvanou HUB. HUB je pokrytí turnaje velmi specifickým způsobem. Samozřejmě uvidíte komentované zápasy z TI, ale k tomu se dočkáte i spousty doprovodného kontentu, který si pro vás sami připraví abyste měli z TI kompletní zážitek a mohli se i sami podílet na vysílání. Vše bude v uvolněném stylu z domácího prostředí.

Tohle vydání HUBu bude věnované TI, jak už bylo zmíněno. Oproti posledně bude ale všechno větší a lepší. Doslova domácí prostředí bylo vyměněno za The Nest, amatérské vybavení a produkci vylepší SkillZone, kontent bude ještě šílenější a cringy a cen na rozdávání bude ještě víc, díky XPG.

Samozřejmě i tentokrát bude talent list nabitý největšími hvězdami cz/sk Dota scény jak z řad hráčů, tak komentátorů nebo kontent creatorů. V pátek 23. srpna ve 4:00 ráno startuje HUB na Twitch kanálu C1rceezy! Turnaj probíhá za podpory firmy ROG (Republic of Gamers). V sobotu se můžete těšit také na Martina Rotu, který bude zápasy komentovat.

https://www.twitch.tv/c1rceezy
Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X