Domů » Články » Herní novinky » Tvůrci Life is Strange představili svou další hru. Twin Mirror nás vezme na psychedelické vyšetřování

Tvůrci Life is Strange představili svou další hru. Twin Mirror nás vezme na psychedelické vyšetřování

Druhá série Life is Strange je pořád v nedohlednu

Co má puberťačka s modrými vlasy, londýnský upír a vyděšený Američan společného? Ušetříme vás špatných vtipů a rovnou přiznáme, že je pojí vývojářské studio. Francouzští Dontnod se po Life is Strange a Vampyr vydávají do Západní Virginie v adventuře Twin Mirror.

Hlavní postavou tentokrát bude Sam, který se do svého rodného města Basswood vydává vyšetřit vraždu svého kamaráda. První noc v hotelu se ale zvrtne a Sam se ráno probudí bez vzpomínek a s krvavým oblečením. Jeho vyšetřování tak nabere úplně jiný rozměr, navíc se bude hlavní hrdina vypořádávat s nedávným rozchodem.

Premisa je tedy jasně daná, avšak hratelnost bude opět trochu vyšperkovaná. Kromě hledání pravdy v reálném světě se bude Sam muset vydat i do vlastní mysli, v níž nás čekají hodně divoké a traumatické zážitky. Snad se Sam vyhne vzpomínkám na základku.

I tentokrát Dontnod změnili vydavatele, na Twin Mirror spolupracují s Bandai Namco. Na oficiálních stránkách zatím více informací známo není, během E3 se ale nejspíše dozvíme více. Zatím můžeme říct, že hra by měla vyjít příští rok na PC, PS4 a Xbox One.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále – konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Když Stalker potká PUBG. Fear the Wolves si jako svou battle royale arénu zvolil Černobyl

[arve url=”https://youtu.be/KovDDJHpXY4″ /]

Source :
X
X