Domů » Články » Herní novinky » Jak obejít pravidla na Twitchi? Stačí jen předstírat, že hrajete UFC 3 od EA

Jak obejít pravidla na Twitchi? Stačí jen předstírat, že hrajete UFC 3 od EA

Illusion lvl. 100
UFC 3

Grafické zpracování videoher se od jejich prvních dnů v podobě Pongu posunulo mílovými kroky kupředu. Přesto nám k úplně realistickému zpracování stále kousek chybí. Avšak podle husarského kousku jednoho streamera to vypadá, že Twitch rozdíly mezi realitou a digitálním světem moc rozeznávat neumí.

Americký streamer AJ Lester totiž obešel nejen pravidla na Twitchi, ale také porušil zákon ve Spojených státech. Během nedělní události UFC 218 bez problému odvysílal nejočekávanější zápas mezi Maxem Hollowayem a Josem Aldoem. Háček je v tom, že za sledování zápasu je běžně potřeba zaplatit.

Lester obelstil systém úplně jednoduše. Celou dobu předstíral, že hraje bojovku UFC 3 od EA. Ovladač držel viditelně před kamerou a na dění na obrazovce reagoval jako při běžném hraní, diváci si tak mohli užít sportovní seanci zcela zdarma. Jeho kousku si pochopitelně všiml internet a Lester se díky tomu stal přes noc hrdinou bez pláště.

Mrkněte na video níže, nám samotným chvilku trvalo, než jsme si uvědomili, že koukáme na zápas živých bijců. Twitch, UFC ani americká vláda zatím proti Lesterovi nezasáhla. Těžko říct, jestli jim jeden stream bude stát za námahu. Co se týče AJ, sám se vrátil ke streamování jeho oblíbeného Fortnite.

Čtěte také: Vývojáři Divinity: Original Sin 2 slaví. Pokořili první milion prodaných kusů

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=8TUca35BX2o” /]

Source :
X