Domů » Články » Herní novinky » Twitch má další fenomén. Umělá inteligence se snaží přejet mapu v GTA V

Twitch má další fenomén. Umělá inteligence se snaží přejet mapu v GTA V

Jmenuje se Charles

Řízení není úplně příjemnou činností pro velkou část populace, nemluvě o častých fatálních nehodách. Mnoho technologických firem proto pracuje na vývoji umělé inteligence, která by auta řídila místo nás. Jedna taková se již teď prohání po mapě GTA V.

Charles, jak byla AI pojmenována, má dokonce svůj vlastní Twitch stream a aktivní základnu fanoušků. Sice nenastala situace jako v případě Boba Rosse, kdy chat agresivně reagoval na každou hlášku. Zato si dělá srandu z ostatních NPC, čehož se účastní i samotný tvůrce kanálu.

Rozhodně není žádným překvapením, že Charles není zrovna výborným řidičem. Jízda po dálnici nebo v menším provozu mu problém téměř nedělá, ale zácpy nebo další překážky ještě úplně nechápe. Často tak vyprovokuje policii nebo spadne do oceánu.

Z velké části to ale není jeho vina. Charles totiž vidí jen jeden černobílý snímek, podle kterého rozhodne své další akce. Pokud ale jeho tvůrce získá dostatek financí, vyléčí Charlesovu barvoslepost a dokonce slibuje vylepšenou krátkodobou paměť.

Čtěte také: Twitch nabídne vyšší stupně pro subscribery. Odemknou exkluzivní emoji

[arve url=”https://www.twitch.tv/sentdex” /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X