Domů » Články » Herní novinky » Twitch má nový rekord ve sledovanosti. Pomohl tomu Fortnite i rapper Drake

Twitch má nový rekord ve sledovanosti. Pomohl tomu Fortnite i rapper Drake

Fortnite Bling
Drake

Twitch při svém startu před sedmi lety byl poměrně uzavřenou záležitostí. Čistě herní streamovací služba dlouhou dobu lákala jen hráče (jak jinak), postupem času se ale otevřela i dalším formám zábavy. Dnes se už jedna o plnohodnotnou platformu, které se neštítí novináři, sportovci ani hudební celebrity jako Drake.

Právě kanadský rapper tento týden pomohl k novému rekordu. Ten si připsal streamer Tyler „Ninja“ Blevins během hráni Fortnite Battle Royale. Ninja se těší velké oblibě již delší dobu, dříve hrával profesionálně Halo. Nyní spadá pod Luminosity Gaming a plně se věnuje streamování.

Ninja je momentálně na Twitchi snad nejvýraznější osobností. Jen během deseti dnů na konci února získal 50 tisíc nových odběratelů. Možná proto se rapper Drake nebál vytáhnout svůj ovladač, skočit k překvapenému Ninjovi na stream a… hraním s ním pokořit rekord ve sledovanosti.

Ninja a Drake přilákali přes 635 tisíc diváků najednou, čímž hravě přeskočili předchozí rekord 388 tisíc diváků na kanále DrDisRespect. I pro streamera, jako je Ninja, jde o úspěch velký jako Brno, a raději ani nechceme odhadovat, co bude potřeba k vytvoření nového rekordu.

Čtěte také: VIDEO: Shadow of the Tomb Raider konečně odhalen. Vyjde letos v září

[arve url=”https://www.twitch.tv/videos/238954097″ /]

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X