Domů » Články » Herní novinky » Twitch nabídne vyšší stupně pro subscribery. Odemknou exkluzivní emoji

Twitch nabídne vyšší stupně pro subscribery. Odemknou exkluzivní emoji(1 minuta čtení)

:O

Twitch vyrostl z malé streamovací stránky do giganta, za který Amazon zaplatil téměř miliardu dolarů. Nyní se vedle herních vysílání objevují maratony Boba Rosse nebo celá talk show. Navíc přišly nebo se blíží velké změny, například obchod s hrami nebo sociální síť.

Do evoluce Twtiche podle uniklého emailu zapadají i nové stupně pro subscribery. Momentálně je možné se k odběru kanálu přihlásit formou pěti dolarů, za které diváci dostávají přístup k emoji a přichází o občasné reklamy.

V novém systému je v nabídce i možnost za 10 a 25 dolarů. Pro streamery to znamená potenciálně vyšší příjmy, zato se změní podmínky získávání nových emotů ze 14 na 50 úrovní. Jejich čísla porostou rychleji – nové odběry mají totiž hodnotu dvou a v dražším případě šesti základních.

Diváci zase dostanou přístup ke speciálním emotům, které budou dostupné jen pro dražší tiery. Twitch tuto funkci zatím nabízí jen vybraným kanálům pro betatestování. Kdy se změny projeví v ostrém provozu pro všechny uživatele, zatím není vůbec jisté.

Čtěte také: Twitch se přetvoří na sociální síť. Nápadnou „inspirací“ z Twitteru nešetří

Twitch email

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X