Domů » Články » Sedm let staré RPG Two Worlds 2 dostane nové DLC. Vyjde v květnu

Sedm let staré RPG Two Worlds 2 dostane nové DLC. Vyjde v květnu(1 minuta čtení)

Nikdy není pozdě

Pamatujete si na Two Worlds? Nejspíš asi ano – oba díly tohoto open-world RPG se poměrně pravidelně objevují ve slevových akcích za pár šušňů už několik posledních let, a samy o sobě mají relativně slušná hodnocení. Two Worlds 2 vyšel před dlouhými sedmi lety, už za měsíc se ovšem dočká nového DLC. A ne jednoho jediného.

Vydavatel TopWare Interactive oznámil datum vydání expanze s názvem Call of Tenebrae. V avizovaných deseti hodinách herního času se postavíte nové hrozbě, která světu vyhrožuje pěstičkami. Společně s novou kampaní se dočkáte i nových zbraní, postav a subquestů.

Přídavek by měl přijít 25. května tohoto roku na PC, Mac a Linux. Poměrně překvapivě nepůjde o jediné DLC, které Two Worlds 2 letos dostane – v závěru roku hodlají vývojáři vydat další expanzi s názvem Shattered Embrace. Jak se zdá, na dodatečný obsah není nikdy pozdě.

Podpora starého fantasy RPG je z naší strany překvapivá už jen kvůli tomu, že autoři z Reality Pump vloni oznámili Two Worlds 3. Tehdy řekli, že vývoj zřejmě potrvá tři roky, ne-li déle, tudíž třetí díl v nejbližší době nečekejte.

Čtěte také: Autor prvních dvou Assassin’s Creed představil novou hru. Sleduje evoluci lidstva

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X