Two Worlds III vyjde až za tři roky, ale rozšíření pro druhý díl se objeví dříve(1 minuta čtení)

Už za pár let se dočkáme pokračování strhující fantasy série Two Worlds.

Je tomu už šest let, co se na trh dostal druhý díl fantasy série Two Worlds, a už za několik let bychom se mohli dočkat třetího pokračování. Jelikož se na Two Worlds III začalo teprve nedávno pracovat, projekt je zatím v rané fázi vývoje a do vydání to podle autorů potrvá ještě tři roky. Aby však fanouškům zkrátili čekání, připravili si dvě rozšíření do předchozího dílu.

První z nich obdrželo název Two Worlds II: Call of the Tenebrae a měl by přijít ještě v první polovině letošního roku. Vrátíme se zpět do Antalooru, kde bude naším úkolem vyřešit vraždu DarPhy. Za celým případem stojí skupina krysích stvoření, která si říká Vyvolení. Jejich působení znepříjemňuje život všem žijícím, a tak bude pouze na vás, jak se s tímto rušivým elementem vypořádáte. Druhé DLC ponese název Shattered Embrace, ale přesný obsah ani datum vydání zatím neznáme.

Jakmile dojde k vydání obou DLC, vývojáři se opět spojí a jako jeden celek dodělají třetí pokračování k dokonalosti. Rozšíření budou dostupná pro platformy PC, Mac, Linux, SteamOS, PS3 a Xbox 360.

twoworlds2_callofthetenebrae

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X