Domů » Články » Herní novinky » Tým Majestic Lions (ne)končí!

Tým Majestic Lions (ne)končí!

Známý český progaming tým byl rozpuštěn svým majitelem. Jeho hráči ale budou lovit skalpy dál…

Rozpuštění už bylo prý v plánu déle a poslední kapkou zde bylo zřejmě ne úplně vydařené jednání se zástupkyní firmy ASUS. Ať už se ale v klimatizovaných kancelářích našich oblíbených dodavatelů herního hardwaru stalo cokoliv, pan majitel den na to napsal zlý a nepřející post, zrušil tým jako takový a smazal jeho stránku na Facebooku. Protože se ale blíží finále MČR v počítačových hrách, kde byl tým Majestic Lions jedním z favoritů na stupně vítězů, jedná se o poněkud svízelnou situaci. Naštěstí pro fanoušky i samotné členy ale majitel slot pro účast na této akci dle svých slov přenechal hráčům, takže tahle pohádka bude mít přeci jenom šťastný konec. Kluky si totiž vzal pod ochranná křídla LanCraft! Zde je aktuální soupiska, pod kterou teď už ex majestátní lvi nastoupí:

Top: Michal “odstranovac” Duchoň
Jungle: David “Jejky” Jakubec
Mid: Eren “Eren” Nguyen
Adc: Matyáš “Carzzy” Orság
Support: Petr “Denyk” Haramach

Sub: Ondřej “ordno” Prachař
Coach: Ondřej “MjrDee” Hrneček
Manager: Martin Stříbný

Oficiální vyjádření od manažera týmu, Martina Stříbrného:

„Pár hodin do uzavření soupisek jsme se dozvěděli zprávu, že organizace, za kterou budeme hrát na MČR končí, a že už ani na MČR za ní hrát nebudeme. Zbývalo pár hodin, abychom nahlásili název týmu, za který budeme hrát. Nabídek byla spusta, ale žádná taková, kterou jsme si představovali. Až na 2 nad kterými jsme přemýšleli a rozhodovali se dlouho. Byli hodně podobné, lišili se minimálně. Nakonec po domluvě s hráči jsme si vybrali LanCraft. Nemáme nic proti druhé nabídce a vážíme si toho, tak snad jsme si neudělali žádné špatné vztahy z tohohle. Nicméně, jsme rádi za nabídku od LanCraftu a jsme připraveni podat maximální výkon a ukázat naši sílu. Děkujeme všem lidem, co se o nás starají a dělají maximum pro nás. Je na čase jim to vrátit! Přijďte nám fandit, budeme jen rádi.”

Oficiální vyjádření od Lukáše “Jumpa” Vobeckého, zakladatele LanCraftu:

„Jsem rád, že jsme po rozpadu organizace Majestic Lions mohli pomoci hráčům z LoLka v jejich situaci. Bylo by určitě škoda, pokud by přišli o plánované finanční zajištění jejich účasti. Díky partnerům, kteří za LanCraftem stojí, máme možnost vzít pod svá křídla bývalou League of Legends sekci Majestic Lions a pomoci jim se připravit minimálně na nadcházející MČR. Část hráčů z nyní našeho týmu LanCraft znám delší dobu osobně a velmi se těším na jejich působení na finále MČR.”

Source :
Lukáš "Jump" Vobecký

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X