Domů » Články » E3 2018: Co ukáže Ubisoft kromě Assassin’s Creed Odyssey? Sledujte s námi přímý přenos!

E3 2018: Co ukáže Ubisoft kromě Assassin’s Creed Odyssey? Sledujte s námi přímý přenos!

Bude Watch Dogs? A co nový South Park?

Přišla řada na francouzského vydavatele. Ačkoliv se to nemusí zdát, Ubisoft vždy uměl na svých konferencích pobavit a překvapit i bez rozverné Aishy Tyler. Kromě stálic v podobě drobného Yvese Guillemota a rozpačitého tanečního čísla v rámci představení nového Just Dance se tradičně můžete těšit na „ty velké ryby od Ubi“.

Assassin’s Creed Odyssey hladově vyhlížíme už od oznámení, antické Řecko nás prostě láká o něco víc než hackerské hody ve Watch Dogs 3 a plížení v novém Splinter Cellovi, který by se měl rovněž objevit. Měli bychom se také dočkat bližších informací o Beyond Good & Evil 2, odhalení The Division 2 a dalších ukázek z pirátského Skull & Bones.

Svůj kus konference si zřejmě uhryzne i podivná hybridní vesmírná akci Starlink: Battle for Atlas a další dodatečný obsah do For Honor a Rainbow Six: Siege. Prostoru pro překvapení je v případě Ubisoftu více než dost, ať už mluvíme o oživení série Might & Magic či představení zcela nových značek. Nebo nový South Park? Uvidíme.

Věříme, že toho nebude málo. Koukat samozřejmě můžete s námi, ať už níže, nebo přímo na našem Twitch kanále, kde se můžete připojit i do diskuze. Veškeré E3 články najdete na naší speciální stránce.

[arve url=”https://player.twitch.tv/?channel=skillzonetv” /]

Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X