Domů » Články » Ubisoft si připravil zajímavý Humble Bundle balíček

Ubisoft si připravil zajímavý Humble Bundle balíček

Máte v oblibě tituly od Ubisoftu? Pak si nenechte ujít nový Humble Bundle balíček.

Pravidelně se na internetovém portálu Humble Bundle objevují balíčky plné zajímavých titulů. Většinou se jedná spíše o projekty od méně známých studií, ale čas od času se vyskytne i balíček obsahující tituly od velikánů herního průmyslu.

Nyní přišla řada na tituly od Ubisoftu, které si můžete pořídit za opravdu lákavou cenu a navíc tím přispět na dobrou věc. Za pouhý jeden dolar a víc si svou virtuální knihovnu obohatíte o tituly Call of Juarez: Gunslinger, Grow Home nebo Rayman Origins. Pokud si o čtyři dolary připlatíte, obdržíte navíc Far Cry 3, Splinter Cell Blacklist, Assassin’s Creed Chronicles: China a další, doposud neoznámené tituly.

Za 15 a více dolarů si přivlastníte kromě výše jmenovaných ještě Assassin’s Creed Rogue a The Crew. Pro ty, co se nebojí sáhnout do kapsy trochu hlouběji a zaplatit celkem 75 dolarů, je tu připraven i The Division s exkluzivním tričkem. Podotýkáme, že většinu z těchto pecek si zahrajete pouze skrze klienta Uplay, výjimkou jsou tituly Call of Juarez a Grow Home  spadající pod Steam.

humblebundle_ubi

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X