Ubisoft spustí novou službu Uplay+(1 minuta čtení)

Ubisoft oznámil během svojí E3 konference novou službu, ​​nazvanou Uplay+. Služba bude fungovat jako předplatné a bude spuštěna v září za cca 340 korun měsíčně. Umožní vám hrát téměř každou hru od Ubisoftu bez omezení. Zahrnuje také DLC a další rozšíření pro všechny tyto hry, takže budete mít okamžitý přístup k veškerému obsahu.

Uplay+ nabídne knihovnu, která bude obsahovat „100+“ počítačových her, od klasických titulů jako je Beyond Good & Evil až po modernější hry jako jsou The Division 2 a Far Cry: New Dawn.

Pokud se do této služby zaregistrujete před 15. srpnem, získáte měsíční bezplatnou zkušební verzi, která začne 3. září a skončí 30. září. Je ale smutné, že tato nabídka končí těsně před spuštěním hry Ghost Recon Breakpoint, která vyjde 4. října.

Uplay+ nebude k dispozici pouze na počítači, tuto službu budete moci využít i prostřednictvím streamování pomocí služby Google Stadia.

Source :

PCGamesn

Qwater
Lolko mu ničí život už 7 let a přesto se k němu pořad vrací. Kromě mírného sebepoškozování v Lolku má rád také hudbu, hraje na kytaru a ukulele.