Domů » Články » Ubisoft oznámil Tom Clancy’s The Division 2. První díl se dočká dalšího obsahu

Ubisoft oznámil Tom Clancy’s The Division 2. První díl se dočká dalšího obsahu

Původní hra se ale dočká dalšího obsahu

Ačkoliv to kvůli dřívějším četným náznakům není žádné překvapení, je to tady. Ubisoft oznámil pokračování jejich multiplayerové střílečky Tom Clancy’s The Division 2. Dva roky starý první díl se ovšem stále může těšit na nový obsah.

Dle oficiálního prohlášení na stránkách vydavatele povede vývoj opět Massive Entertainment, tentokrát v úzké spolupráci s dalšími studii, jmenovitě s Ubisoft Annecy, Redstorm, Reflections, Ubisoft Bukurešt and Ubisoft Šanghaj. Podle slov vývojářů chtějí zužitkovat vše, co se za poslední dva roky naučili.

The Division 2 poběží na vylepšeném Snowdrop enginu, nic dalšího se ale o hře neví. Všechny tyto informace vytanuly na oficiálním streamu vývojářů. To bylo ovšem naposled, co o hře před E3 mluvili. Víc tedy až v červnu. 

Co se týče prvního dílu, ten se stále může těšit na další obsah. Na obzoru se rýsují nové globální eventy a mise s legendární obtížností. Majitelé XONE X se dočkají masivního updatu, který přinese 4K textury. V červnu přijdou také speciální achievementy, se kterými si můžete odemknout i předměty do dalšího dílu.

Čtěte také: Activision očividně nemá rád římské číslice. Letošní Call of Duty má být Black Ops IIII

[arve url=”https://player.twitch.tv/?autoplay=false&t=00h17m26s&video=v236531927″ /]

Source :

Twitch

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X