Domů » Články » Herní novinky » Poslední šance. Ubisoft rozdává zdarma Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag a World in Conflict

Poslední šance. Ubisoft rozdává zdarma Watch Dogs, Assassin’s Creed IV: Black Flag a World in Conflict

Veselé Vánoce!

Ubisoft se loni vytáhl s oslavami Ubi30, během kterých rozdal pořádnou porci fajn titulů. Ani letos nezahálí a předvánoční sezónu odstartoval s akcí Watch Dogs, pokračoval World in Conflict a vše uzavřel skvěle hodnocený Assassin’s Creed IV: Black Flag.

Watch Dogs se nakonec vyklubal relativně povedený akční titul, přestože jej od odhalení doprovázela nemalá vlna kontroverze související s downgradem grafiky (s naší starou recenzí to nakonec tolik nehnulo). To už vás trápit moc nemusí, když je hra nyní zcela zdarma ke stažení, ne?

World in Conflict od svého vydání v roce 2007 poněkud zapadl, na jeho kvalitách to však neubírá. Děj se odehrává ve fiktivní historii, kdy Sovětský svaz v 80. letech dobyl Spojené státy. O žádné béčko rozhodně nejde, shodují se na tom kritici i hráči zároveň.

Assassin’s Creed IV: Black Flag asi není potřeba moc představovat. Zasazení do prosluněného Karibiku asasínům prospělo, i když hlavní hrdina žádný elegantní zabiják v kapuci nebyl. Své skryté čepele jen našel na cizí mrtvole, i tak jsme si Edwarda oblíbili. Hlavním lákadlem však bylo otevřené moře, prohledávání ostrůvků a plundrování nepřátelských lodí.

Pokud vám jakákoliv z her unikla, stačí zajít na stránky Ubisoftu a hned si ji přidat do knihovničky. Akce končí 23. prosince v 11:00, tak si raději pospěšte. Nápor na servery je už dávno pryč, Ubisoft vám hry doručí téměř okamžitě. A navíc budete mít co hrát přes vánoční volno.

Čtěte také: HRA ZDARMA – Hitman naděluje vánoční dárek. Rozdává svou první epizodu

[arve url=”https://youtu.be/8IWwjdPJpiU” /]

Source :
X
X