Domů » Články » Ubisoft ukončil spolupráci s vývojáři Might & Magic: Heroes 7

Ubisoft ukončil spolupráci s vývojáři Might & Magic: Heroes 7

Práva nadále vlastní francouzský vydavatel.

Ubisoft dnes přišel s poněkud překvapivou zprávou. Po několika letech rozvázal spolupráci s německým studiem Limbic Entertainment. Ten měl na kontě krokovací RPG Might & Magic X: Legacy či nejnovější díl naší oblíbené tahovky – Might & Magic: Heroes VII,

Oznámení s děkovným dopisem se objevil na blogu Ubisoftu. O důvodech ukončení spolupráce na sérii Might & Magic ale francouzský vydavatel ve svém textu nemluví. Ten stále vlastní práva na značku, ukončení kontraktu tak rozhodně neznamená konec “heroesů”.

Německý Limbic Entertainment převzal žezlo série Might & Magic po maďarských Black Hole Entertainment, jejichž Heroes VI nesklidil u fanoušků moc kladných ohlasů. Pokračování na tom bylo v mnoha směrech výrazně lépe a ani rychlá odbočka ke krokovacímu RPG Might & Magic X: Legacy nedopadla nejhůře.

Vývojáři tudíž nyní mají volné ruce k tomu, aby se vrhli na vlastní titul, pokud pro ně teda nebylo rozvázaní spolupráce likvidační. Uvidíme, kdo se v následujících letech ujme více než dekádu staré značky.

Čtěte také: Druhé hraní: Might & Magic: Heroes VII (Kobka)

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X