Domů » Články » Herní novinky » Ubisoft vám to spočítá. Další zajímavá herní čísla!

Ubisoft vám to spočítá. Další zajímavá herní čísla!

Pochlubit se čísly je vždy v kurzu, obzvlášť pokud jsou vážně velká a týkají se našich oblíbených her…

Blíží se nám konec roku, a to jak toho klasického, tak i toho herního. Není tedy divu, že se velké herní domy chlubí čísly, jak moc se jim dařilo vysávat naše bankovní účty. Jedním takovým studiem je právě Ubisoft, který má letos zajímavých numer v rukávu celkem dost.

Asi nejzajímavější zprávou je, že novému Assassin’s Creed s podtitulem Odyssey se vážně dobře dařilo ve vodách digitální distribuce. Konkrétně 45 % tohohle řeckého eposu se prodalo digitálně, což je o 10 % víc než v případě loňského Assassins Creed Origins. Není se ale úplně čemu divit. Čísla totiž odpovídají taktice Ubisoftu z posledních let, kdy tahle společnost na západě prý pomalu stahuje PC verze her z kamenných obchodů s cílem zbavit se tak prostředníka i přebytečných nákladů na výrobu. S koncem fyzických kopií her nás sice analytici straší už nějaký ten pátek, ale asi je vážně pomalu načase začít si na tuhle novou realitu zvykat.

Další čísla se pak týkaly počtu hráčů starších her, a to konkrétně Rainbow Six: Siege, kde se může Ubisoft pochlubit úctyhodnými 40 milióny registrovaných hráčů (nárůst o 10 milionů oproti číslům z dubna pozn. redakce), a For Honor, ve kterém stále máchá mečem něco okolo 15 miliónů válečníků.

Dále pak byla řeč i o Far Cry 5. To sice nemá konkrétní čísla, ale dařilo se mu prý velice dobře. Výlet do Montany tedy nejspíše nepřilákal tolik lidí, aby se bylo čím chlubit a společnost teď hodně sází na výsledky chystaného The Division 2.  Ostatně jsme velice zvědaví, čím nás příští rok Ubisoft překvapí. Jasné je jenom to, že nás čeká další Assassin’s Creed pauza! Zůstaňte tedy online, protože tohle by mohlo být vážně zajímavé!

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X