Vypustí Ubisoft další hlídací psy? Brzy se nejspíše dočkáme oznámení Watch Dogs 3(2 minuty čtení)

Hit 'em where it gigahertz

Série Watch Dogs patří momentálně vedle Assassin’s Creed a Far Cry k moderním tahounům mašinérie Ubisoftu. Že se tedy pravděpodobně kutí další díl, nejspíš nikoho nepřekvapí. S blížící se E3 proto vyhřezávají na povrch první náznaky PR kampaně na pokračování hackerské akce. Anebo jde samozřejmě jen o souhru náhod, to se však Ubisoftu moc nestává – aspoň ne v případě Watch Dogs 3.

První z náznaků, že se možná ohledně pokračování Watch Dogs něco děje, se objevil v den, kdy jsme oznámili spolupráci na pořadu Hry Jaromíra Soukupa, tedy 1. dubna. Tehdy se v pravém horním rohu klienta Uplay objevila „hackerská“ konzole. Pomocí ní jste mohli „odhalit“ seznam nevydaných titulů nebo si zvýšit level svého Ubisoft Club profilu.

Další návnadou pro fanoušky Ubisoftu a pisálky z herních webů byl tweet, jenž se na pár minut objevil na profilu hlídacích psů. Ten říkal „This is everything“, přičemž jeho podobnost se sloganem „Everything is connected“, který se v obou předešlých hrách vyskytuje velmi často, asi nebude náhodná. To už je ale opravdu jen spekulace.


Zatím posledním a zároveň nejdůvěryhodnějším zdrojem, který o vývoji třetích Watch Dogs máme, je Sam, virtuální asistent Ubisoftu. Ten byl totiž až příliš nápomocný a na dotaz, zda bude Watch Dogs 3, překvapivě přišel s konkrétní odpovědí: „Watch Dogs 3 ještě nejsou dokončeni, ale z nedávné hratelné ukázky, kterou jsem měl možnost vyzkoušet, vypadají velmi slibně. Vývojáři dělají zázraky! Nemůžu se dočkat, až si hru budete moci vyzkoušet.“

Tuto Ubisoftem nastraženou indícii rozšířil youtuber UbiCentral, krátce po vydání jeho videa začal Sam odpovídat mnohem strozeji: „O Watch Dogs 3 nemám žádné informace.“ Zástupce Ubisoftu pro jistotu ještě uvedl, že „neodpovídají na šeptandu“.

Pakliže jsou Watch Dogs 3 opravdu ve vývoji, s největší pravděpodobností se dočkáme odhalení na letošní E3, možná i dříve. Osobně doufám, že se třetí díl inspiruje temnější atmosférou a příběhem dílu prvního a přinese konečně výrazného hlavního protagonistu.

Čtěte také: A Way Out zabodoval. Během prvních dvou týdnů měl na kontě milion prodaných kopií

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na