Domů » Články » Herní novinky » HRA ZDARMA: Ubisoft slaví Vánoce. Rozdává strategii World in Conflict

HRA ZDARMA: Ubisoft slaví Vánoce. Rozdává strategii World in Conflict(1 minuta čtení)

Vyžeňte sověty z Ameriky!
World in Conflict

Ubisoft loni potěšil nejednoho PC hráče. Během oslav Ubi30 se na Uplayi objevilo sedm her, které si do knihovničky mohl každý přidat úplně zdarma. Rozhodně nešlo o žádná béčka – Far Cry Blood Dragon nebo původní Splinter Cell jsou stále parádní kousky. Letos se rozdávání opakuje a začíná se strategií World in Conflict.

Tentokrát bohužel nepůjde o tak velkou oslavu jako loni. Přeci jen třicítka se dá oslavit jen jednou, avšak Ubisoft ani letos nebude moc šetřit. Už první hra, pro kterou si hráči mohou zaběhnout, je vysoce hodnocenou real-time strategií.

World in Conflict od svého vydání v roce 2007 poněkud zapadl, na jeho kvalitách to však neubírá. Děj se odehrává ve fiktivní historii, kdy Sovětský svaz v 80. letech dobyl Spojené státy. V singleplayeru se ujmeme role amerického poručíka, jehož úkolem bude vypakovat Rusy zpátky domů.

Nechybí ani multiplayer, takže můžete hezky nakopat zadky i svým kamarádům nebo dalším hráčům na internetu. Stačí zajít na stránky Ubisoftu a poté si hru stáhnout přes Uplay. Rozhodně si nezapomeňte udělat poznámku na příští týden, kdy bude zdarma k dostání Assassin’s Creed IV: Black Flag!

Čtěte také: Jak obejít pravidla na Twitchi? Stačí jen předstírat, že hrajete UFC 3

[arve url=”https://youtu.be/K-oUOlNySY0″ /]

Source :
X
X