[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Dota2Enjoyer]: GG EZ. Next game. [System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[Skiller ;)]: Máme i konzole. Console squad assembles.
[Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám. [WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma.
[CoopBuddy]: It Takes Two? Potřebuju parťáka!
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC. [BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.*
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [Meme]: Achievement unlocked: Přežil jsi workday.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Skiller ;)]: Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe. [System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different. [TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes. [EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera. [TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[System]: Háje — nejlepší metro access v Praze pro gamery.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything.
[Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru. [Dota2Enjoyer]: GG EZ. Next game.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6.
[Skiller ;)]: Máme i konzole. Console squad assembles. [Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma.
[CoopBuddy]: It Takes Two? Potřebuju parťáka! [Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.* [SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]: Achievement unlocked: Přežil jsi workday.
[Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip. [Skiller ;)]: Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF! [TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes.
[EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out. [Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[System]: Háje — nejlepší metro access v Praze pro gamery. [Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[TechBot]: Každej stroj má USB hub. Charge everything. [Meme]: Respawn IRL: Další Monster z baru.
[Dota2Enjoyer]: GG EZ. Next game.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou. [TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Přišel jsem na hodinu. Jsem tu 6. [Skiller ;)]: Máme i konzole. Console squad assembles.
[Anon]: Respawn za 30 vteřin. Čekám.
[WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma. [CoopBuddy]: It Takes Two? Potřebuju parťáka!
[Anon]: Občanka? Nemám. Jsem NPC.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one. [Meme]: „Nebudu rageovat." *Narrator: ragoval.*
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[Meme]: Achievement unlocked: Přežil jsi workday. [Anon]: Doma mám Intel 4. Tady RTX 4090. Cítím ten drip.
[Skiller ;)]: Neboj se zeptat obsluhy. Jsme tu pro tebe.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [System]: Vítejte ve SkillZone. GL & HF!
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[TechBot]: RTX 4090 | i9-14900K | 64GB DDR5. Loaded. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Anon]: Kdo mi dal čaj místo Monster? War crimes.
[EsportDreamer]: Jednou budu hrát na Major. Tady to začíná. [System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[Anon]: Řekl jsem mamce „za hodinu doma". To bylo včera.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou. [System]: Háje — nejlepší metro access v Praze pro gamery.
[Skiller ;)]: Tvoje myš, tvoje klávesnice, tvoje pravidla.