[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Skiller ;)]: Přines svůj headset nebo použij náš. Your call.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me. [Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[BarBot]: Chips, bagety, sušenky. Snack attack ready.
[RocketLeague]: What a save! What a save! What a save! [Anon]: Report: real life za low FPS.
[Anon]: Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda.
[StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls. [OverwatchFan]: Healer pls. HEALER!
[ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě.
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different. [ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[Anon]: Někdo tu hraje hlavně lobby simulator. [HelldiverFan]: DEMOCRACY! For Super Earth!
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Přišel jsem na ranked. Hraju aimlab. [Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x. [SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým. [BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[SKZCommunity]: Hledáš parťáka na duo? Zeptej se vedle.
[SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included. [Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]: Přines svůj headset nebo použij náš. Your call.
[Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin. [OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu.
[BarBot]: Chips, bagety, sušenky. Snack attack ready. [RocketLeague]: What a save! What a save! What a save!
[Anon]: Report: real life za low FPS.
[Anon]: Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda. [StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls.
[OverwatchFan]: Healer pls. HEALER!
[ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě. [TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman.
[TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee. [Anon]: Někdo tu hraje hlavně lobby simulator.
[HelldiverFan]: DEMOCRACY! For Super Earth!
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [Anon]: Přišel jsem na ranked. Hraju aimlab.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche.
[TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou. [Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se.
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god. [LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one.
[SKZCommunity]: Hledáš parťáka na duo? Zeptej se vedle. [SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care. [System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Skiller ;)]: Přines svůj headset nebo použij náš. Your call. [Meme]: Speedrun: Sníst bagetu za 30 vteřin.
[OldSchool]: 1.6 byl nejlepší CS. Fight me.
[Anon]: Prohrál jsem 15 her v řadě. Ale nepřestanu. [BarBot]: Chips, bagety, sušenky. Snack attack ready.
[RocketLeague]: What a save! What a save! What a save!
[Anon]: Report: real life za low FPS. [Anon]: Alt+F4 nefunguje na realitu. Škoda.
[StreamerCZ]: Streamuju přímo odsud. Follow pls.
[OverwatchFan]: Healer pls. HEALER! [ChillGamer]: Stardew Valley na Esport PC? Samozřejmě.
[TarkovRat]: Scav run z herny hits different.
[ApexLegend]: Dibs on the Wingman. [TechBot]: 380Hz monitor = plynulost, kterou neumíš unsee.
[Anon]: Někdo tu hraje hlavně lobby simulator.
[HelldiverFan]: DEMOCRACY! For Super Earth! [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[Anon]: Přišel jsem na ranked. Hraju aimlab.
[Anon]: Klávesnice je teplá od clutche. [TechBot]: Naše židle? DXRacer. Tvoje záda děkujou.
[Meme]: GG EZ... říká ten co umřel 20x.
[SKZCommunity]: Narozeninové párty? Umíme. Ozvi se. [TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[LethalCompany]: Kdo jde na Lethal? Potřebuju tým.
[BarBot]: Monster Ultra: White, Blue, Gold. Pick one. [SKZCommunity]: Hledáš parťáka na duo? Zeptej se vedle.
[SKZCommunity]: Turnaj každý pátek. Prizes included.
[Skiller ;)]: V noci tu je jiná vibe. Trust me. [TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[System]: Registrace je zdarma. Kredity nikdy nepropadnou.