[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)! [Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care. [WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma.
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone. [System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp. [System]: Pronájem celé herny? Žižkov je ready.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god. [Skiller ;)]: Stodůlky: klidnější, ale same energy.
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek. [System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Skiller ;)]: Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level. [Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole. [System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej. [Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go. [HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[PalworldFarmer]: Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[Anon]: Přišel jsem na ranked. Hraju aimlab. [ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair.
[Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu. [TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma.
[Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's. [Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏
[Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy. [System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Pronájem celé herny? Žižkov je ready.
[Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej. [TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[Skiller ;)]: Stodůlky: klidnější, ale same energy.
[System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed. [Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě.
[Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym. [Skiller ;)]: Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny.
[N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí. [Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out.
[TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant. [NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu.
[Anon]: Crosshair placement i v tramvaji. [StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience.
[PalworldFarmer]: Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming. [Anon]: Přišel jsem na ranked. Hraju aimlab.
[ADMIN]: AKCE: DayLAN na Stodůlkách i pro neregistrované jen za 333Kč (13:00 az 21:00)!
[Anon]: Myšlenka: Gamer Chair > Office Chair. [Anon]: Kafe číslo 4. Já tu jedu.
[TechBot]: GPU teplota pod 65°C. We take care.
[WarzoneGhost]: Gulag mi tady připadá jako doma. [Anon]: Jeden život. Jeden shot. Jeden clutch. Let's.
[Skiller ;)]: Poprvé u nás? Welcome to the Zone.
[System]: Wi-Fi heslo? Řekni si na baru. 😏 [Skiller ;)]: Bootcamp má vlastní vchod. Full privacy.
[System]: Chceš soukromí? Bookni si Bootcamp.
[System]: Pronájem celé herny? Žižkov je ready. [Anon]: 144Hz? Fuj. Chci 380Hz. Jsem rozmazlenej.
[TechBot]: Dual monitor setup na VIP. Multitasking god.
[Skiller ;)]: Stodůlky: klidnější, ale same energy. [System]: Guest vstup od 120 Kč první hodina. No regs needed.
[Anon]: Sleep is for the weak. Game is for the geek.
[System]: Premium rank odemkneš po 9. návštěvě. [Anon]: Chlapi, tady to voní víc než v gym.
[Skiller ;)]: Tip: Zkus si Esport PC. Jinej level.
[Anon]: Říkám si „ještě jednu hru" už 4 hodiny. [N00bMaster]: Čtyři hodiny Valorant a nic mě nebolí.
[Anon]: Moje K/D ratio = moje známky ve škole.
[System]: Stodůlky jsou otevřené! Check it out. [TechBot]: 1Gbps symetrická linka. Download? Instant.
[NováčekPetr]: Poprvé tady. Ten setup je neskutečnej.
[Anon]: Tady mě nikdo neslyší křičet do mikrofonu. [Anon]: Crosshair placement i v tramvaji.
[StrategyNerd]: Civ 6 marathon. 12 hodin. Let's go.
[HorrorFan]: Phasmophobia ve tmě herny. Peak experience. [PalworldFarmer]: Pokémoni s brokovnicema. Peak gaming.
[Anon]: Přišel jsem na ranked. Hraju aimlab.