Ukradli nám notebooky. Za nález nabízíme až 20 000 Kč(2 minuty čtení)

Pomozte nám najít odcizené notebooky!

Stala se nám jedna velmi nepříjemná věc. Neznámý zloděj ukradl z předváděcího stánku na loňském MČR v Brně dva herní notebooky Asus G752VT v hodnotě téměř 100 tisíc korun. Policie pachatele nedokázala vypátrat, proto žádáme o vaši pomoc. Odměna je jistá.

Oba herní notebooky G752 nám zapůjčila společnost Asus na předváděčku nového Call of Duty. Odcizeny byly 3. 11. 2016 při přípravách na Mistrovství ČR v počítačových hrách 2016 na brněnském výstavišti. Krádež jsme samozřejmě nahlásili policii, ta ovšem po marném pátrání případ odložila.

Škodu nakonec hradil SkillZone ze svých prostředků. Pravidelně projíždíme diskuzní fóra, internetové bazary a aukce, zatím ovšem bez výsledku. Proto se nyní obracíme na vás – pomozte nám najít ukradené notebooky. Nebo zloděje.


Pro úplnost uvádíme následující informace – hledáme dva šedé notebooky Asus G752VT-GC174T a dva černé batohy s červeným zipem Asus Republic of Gamers. Ve vnitřnostech měly notebooky mimo jiné i grafickou kartu nVidia GTX 970M – jde o modely, které se na našem trhu velmi špatně shánějí. Není vyloučené, že se zloději pokusí notebooky prodat s uvedením jiných technických parametrů, aby se vyhnuli podezření.

Jejich výrobní čísla jsou:
G4N0CY00314414D
G4N0CY003148146


Jakékoliv informace, prosím, posílejte na e-mail patracka@skillzone.cz. Ti, kteří nás dovedou ke ztraceným strojům, a případně i jejich zlodějům, dostanou jako odměnu 10 000 Kč za každý nalezený notebook. 

Předem děkujeme za jakoukoliv pomoc.


AKTUALIZACE: Dobré podotknout, že jsme neprocházeli německé nebo polské bazary. Není totiž vyloučené, že se notebooky dostaly i do zahraničí. Stejně se nebojte dát vědět, pokud znáte někoho, kdo si nedávno pořídil Asus G752VT-GC174T šedé barvy.

AKTUALIZACE 2: Prosíme, abyste nám neposílali tento inzerát z hyperinzerce.cz – víme o něm a s největší pravděpodobností nejde o notebook, který hledáme. I tak ale děkujeme za všechny postřehy!

Source :

Vlastní

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.

4
Komentujte

avatar
4 Comment authors
mazre26GamperrrMarekMichal Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Člen
Michal
Marek
Člen
Marek

To není on. Ten za 100k vypadá jinak

Gamperrr
Člen
Gamperrr

Asus si nedokáže vystopovať svoje zariadenia? to čo je? aj (minimálne) zrkadlovky od Nikonu si vie Nikon vypátrať pokiaľ z nich dá fotku na net… a aby sa nedal podľa nejednej veci vystopovať ntb … ako ak naozaj nie tak je to smutné …

mazre26
Člen
mazre26

Ano, jde to, ale musí spolupracovat Microsoft s ASUSem… Takže to jenom tak jednoduché není, protože microsoft nedá jen tak přístup do svých databází a nedá jen tak někomu GPS souřadnice či jiné informace…