Domů » Články » Nathan Drake ve filmovém Uncharted zná svého herce. Bude jím nový Spider-Man

Nathan Drake ve filmovém Uncharted zná svého herce. Bude jím nový Spider-Man

The Amazing Treasurehunterman!

Jak loňský rok ukázal, vytvořit kvalitní film na motivy her stále mají režiséři stále na seznamu nepokořených úkolů. Předešlé neúspěchy ani tak ale neodradily filmová studia, aby se o to alespoň nepokusila. Zrovna nejnovější projekt od Sony si bere na paškál sérii Uncharted.

Sony plánovalo vydání filmu na motivy her od Naughty Dog již od roku 2010. Tehdy hlavní roli měl dostat Mark Wahlberg, který si o dva roky dříve střihl Maxe Payna. Projekt se ale nezvedl ani ze země a časem se na něj úplně zapomnělo.

S vydáním čtvrtého dílu se ale filmová divize Sony opět pustila do práce. Podle webu Deadline už stihla produkce obsadit hlavní roli. Nathana Draka si údajně zahraje Tom Holland, který se ujal role Spider-Mana v nejnovějších filmech od Marvelu.

Snímek bude svým dějem předcházet první hře a ukáže, jak Nathan potkal svého parťáka Sullyho. Do režisérského křesla by se navíc měl posadit Shawn Levy, jenž má na svědomí Ocelovou pěst nebo Noc v muzeu. Více informací zatím bohužel známo není, i rok vydání je prozatím velkou neznámou.

Čtěte také: Twitch má další fenomén. Umělá inteligence se snaží přejet mapu v GTA V

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na