Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: Když to nejde oficiálně… Nathan Fillion září jako Nathan Drake ve fanfilmu Uncharted

VIDEO: Když to nejde oficiálně… Nathan Fillion září jako Nathan Drake ve fanfilmu Uncharted

A teď je řada na Sony, aby se ukázala

Herec Nathan Fillion je již po dlouhou dobu fanoušky vysněným představitelem dobrodruha ve filmovém Uncharted. Sám Fillion se již vyjádřil, že by roli rád ztvárnil, ale obsazení Toma Hollanda jako mladého Drakea v neustále odkládané hollywoodské adaptaci naděje jeho fanoušků zchladilo. Sám herec si nicméně chtěl svého jmenovce zahrát tak moc, že vzal produkci filmu do vlastních rukou. V režii Allana Ungara tak přichází neoficiální 15minutový kraťas s Fillionem v hlavní roli. A je úžasný.

Fillion, známý jako Mal Reynolds z Firefly nebo Cade-6 z Destiny, je skvělou volbou pro roli Drakea hned z několika důvodů. Jednak je mu podobný fyzicky a také umí skvěle napodobit hrdinovu komickou rovinu. Spolu s povedeným outiftem, jako vystřiženým ze čtvrtého dílu, tu tak máme dokonalého živého Nathana (v obou případech).

Obecně je na kraťasu vidět, že jej tvořili zkušení fanoušci-filmaři. Povedený je totiž nejen charakter Drakea, vydařily se i pro Uncharted typické rvačky, které občas připomenou skopičiny Terence Hilla. Vyloženou pastvou pro oči hráče je pak střílecí sekvence, která „přepne“ kameru do pohledu za drakeovými zády. Kameraman pak zachytil i typické připlížení kamery přes rameno při zamíření. Nechybí také jeden melee takedown.

Jedinou pihou na kráse je pak představitel Sullyho – Stephen Lang – jehož herecké umění mu nelze upřít, ale vedle přesného Filliona nepůsobí úplně věrně. Lepší volbou by byl podle komentářů pod filmem Bryan Cranston (Perníkový táta), s čímž nelze nesouhlasit. Cranston by se ale měl objevit v „nespecifikované“ roli v oficiálním celovečeráku, jehož datum premiéry je stále ve hvězdách.

Sony se bude muset snažit, aby tento byť jen čtvrthodinový, ale vynikající fanouškovský výtvor překonalo. Pokud objeví na Kickstarteru celovečerní snímek s Fillionem (modleme se), rozhodně nebude mít nouze o podporovatele ani z našich řad. Video najdete níže, a to hezky s českými titulky od nejmenovaného autora tohoto článku!

Čtěte také: Nizozemští a belgičtí hráči CS: GO už si žádné lootboxy neotevřou. Valve je tam zablokoval

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=v5CZQpqF_74″ /]

Source :

Youtube

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X