Domů » Články » Unikl screenshot z Assassin’s Creed Empire, naznačuje starověký Egypt

Unikl screenshot z Assassin’s Creed Empire, naznačuje starověký Egypt

Je to fake, není to fake?

Ubisoft musí mít hodně špatné sejfy, když mu každý rok utíká na veřejnost hrstka materiálů z neoznámených her. V případě Assassin’s Creed jsou leaky snad na denním pořádku a nejnovější kousek, na který upozornili uživatelé Neogafu, to jen potvrzuje.

Tradičně upozorníme, že ani zde nemůže nikdo krom francouzského vydavatele potvrdit, zda je jedná o podvrh či nikoliv. Samotný screenshot k domnělému Assassin’s Creed Empire by teoreticky nebylo těžké zfalšovat. Neobsahuje totiž žádná oslnivá panoramata se západem slunce, nýbrž jen ukázku hlavního menu s věrně známými rysy i položkami.

To by se obešlo bez zajímavosti, kdyby na obrázku nebyla znázorněna i pyramida. Pakliže nejde o výstřelek znuděného grafika, nejspíše se doopravdy podíváme do starověkého Egypta. Spekulace, že se v kůži nového asasína podíváme do srdce mocné říše královny Kleopatry. Položka s craftingem zase naznačuje, že možná přibude možnost vyrábět zbraně z nasbíraných surovin – doteď jsme je vesměs používali jen pro upgrade koupených nebo získaných žabikuchů.

Spekulace o egyptském asasínovi jsme už z kraje roku dali dohromady ve větším článku, který si můžete přečíst zde. Jiné domněnky zase mluví o antickém Římě, mnozí se ovšem shodují, že se v rámci Assassin’s Creed Empire nejspíše podíváme hned do několika zemí starověkého Středozemního moře, jen se jednotlivé epizody více zaměří na tu či onu zemi. Tedy podobně, jak tomu bylo u Eziovy série.

Kdy tyhle spekulace rozežene oficiální odhalení, to se zatím neví. Ubisoft sám potvrdil, že ani příští rok nevyjde žádný plnohodnotný Assassin’s Creed, tudíž se možná načekáme, než vylezou na povrch věrohodné materiály. Uvidíme, s čím francouzský velikán přijde – údajně chtějí dát sérii oddych a následně všechny vystřelit hráče ze židlí revolučním dílem.

Čtěte také: Nové spekulace – další Assassin’s Creed vyjde již letos, bude se odehrávat v antickém Římě

assassins-creed-empire

Source :

Neogaf.com

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X