Domů » Články » Uniklé části příběhu neměly vliv na předobjednávky The Last of Us: Part II

Uniklé části příběhu neměly vliv na předobjednávky The Last of Us: Part II

Určitě jste v posledním měsíci postřehli, že ze studia Naughty Dog došlo k úniku rozpracovaných cutscén. Ty obsahovaly zásadní příběhové zvraty hry The Last of Us: Part II.

Původně byl v podezření jeden ze zaměstnanců Naughty Dog, který se údajně nepohodl s vedením společnosti a měl vypustit inkriminované záběry na internet. Zjistilo se ovšem, že za únikem nestojí nikdo z Naughty Dog, ale hackeři. Ti využili skulinku v jedné ze starších her a dostali se tak na servery Naughty Dog. Ten od té doby bojuje se všemi, kteří nějaký ze spoilerů někde zveřejní.

Někteří hráči se naštvali a TLOU II haní, kde se dá, a to hlavně kvůli slabému scénáři. Zdá se však, že se úniky na prodejích nijak neprojevily. Aspoň to tvrdí Jim Ryan, prezident divize PlayStation společnosti Sony, který se s tímto svěřil v rozhovoru na webu CNET. Pro srovnání použil jinou exkluzivní hru pro PlayStation 4 a to konkrétně Marvel’s Spider-Man. Tu již nyní The Last of Us: Part II v prodejích na území Evropy překonává. Hra vychází již 19. června a uvidíme, zda se obavy naplní, nebo půjde o další skvělé dílo od studia Naughty Dog.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X